Pinterest_logo  fb_logo
ŠVF - Švenčionių vaistažolių fabrikas
Apie mus Produktai Sertifikatai Partneriams Vaistažolių supirkimas Kontaktai
Kokybės kontrolė

c24_cechas  Nuolat modernizuojame savo gamybos linijas, tad mūsų produkcija atitinka griežčiausias kokybės kontrolės normas. Aukščiausi Europos kokybės reikalavimai taikomi tiek Švenčionių vaistažolių vaistinėms, tiek ir maistinėms ETNO, „Gamtos gurkšnio“ arbatoms. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai bei mokslininkai – chemikai, farmakotechnikai, biologai.

  Moderniausia Europoje arbatų fasavimo linija garantuoja vartotojui ekologiškai švarų produktą. Arbatos filtrams ir paketėliams nenaudojame klijų ir metalo elementų, o kiekvienas jų įdedamas į sandarų vokelį – tai leidžia išsaugoti natūralų arbatos skonį ir kvapą.

  Fitocheminiai, radiologiniai ir mikrobiologiniai tyrimai atliekami laikantis pagrindinės Europos farmakopėjos, kitų ES šalių farmakopėjų (Vokietijos, Prancūzijos, D. Britanijos) bei Pasaulio Sveikatos Organizacijos patarimų dėl kokybės kontrolės vaistinei augalinei žaliavai.

  2010 m. fabriko įgyvendinamam projektui „UAB „Švenčionių vaistažolės“ – produktyvumo didinimas ir eksporto skatinimas diegiant naujas technologines gamybos linijas” buvo skirtas daugiau nei 2,4 mln. finansavimas pagal Europos Sąjungos struktūrinės paramos programą.